Balíček JUNIOR (9-14 let) - KVĚTEN

1 132 Kč –43 % 648 Kč
Skladem (17 ks)

Květnová edice našich speciálních balíčků je tady!

Čtenářská gramotnost dramaticky klesá na celém světě a právě ve věku, kdy se děti již naučí samostatně porozumět textu, je důležité jim předkládat kvalitní a zábavnou literaturu, která je "chytne" a u které vydrží. Víme, že je těžké konkurovat světu digitálních technologií, proto jsme do speciálního knižního balíčku pro věkovou skupinu 9–14 let připravili výběr těch nejlepších dobrodružných titulů, které Vašeho potomka určitě budou bavit – to máme vyzkoušené:) !

Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Na každou knihu v balíčku je sleva 25 % a jedna kniha je vždy zdarma.

POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067

Detailní informace

Detailní popis produktu

V květnovém balíčku JUNIOR najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce).

 

Sdílet