Balíček JUNIOR (9-14 let)

Novinka
Neohodnoceno
1 292 Kč –38 % 798 Kč
Skladem (> 50 ks)

Jarní edice našich knižních balíčků je tady! Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily!


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V jarním balíčku JUNIOR najdete tyto knihy:

>>> DÁREK: Daniel Pennac - Kamo: Agentura Babylon

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce). 


 POZOR!  Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtenářská gramotnost dramaticky klesá na celém světě a právě ve věku, kdy se děti již naučí samostatně porozumět textu, je důležité jim předkládat kvalitní a zábavnou literaturu, která je "chytne" a u které vydrží. Víme, že je těžké konkurovat světu digitálních technologií, proto jsme do speciálního knižního balíčku pro věkovou skupinu 9–14 let připravili výběr těch nejlepších dobrodružných titulů, které Vašeho potomka určitě budou bavit – to máme vyzkoušené:) !

 

Sdílet