Balíček BATOLE (0-2 roky) - KVĚTEN

812 Kč –39 % 499 Kč
Skladem (13 ks)

Květnová edice našich speciálních balíčků je tady!

Budujte lásku ke knihám a ke čtení i u těch nejmenších.
Uvědomujeme si, jak důležitý je pro správný psychický rozvoj miminka společný čas strávený s Vaším miminkem právě při společném “čtení" knížek, proto jsme minulý rok uvedli na trh naši novou edici REPOLELO, která dětem představí jak známé básničky, říkadla a písničky v uměleckém provedení předních českých výtvarníků, tak i zbrusu nové říkanky od slavných českých básníků. Nyní jsme vytvořili také speciální knižní balíček pro nejmenší děti, abyste si mohli užívat společné čtení a nemuseli dlouze vyhledávat, které knihy jsou pro to vhodné. 

Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Na každou knihu v balíčku je sleva 25 % a jedna kniha je vždy zdarma.

POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067

Detailní informace

Detailní popis produktu

V květnovém balíčku BATOLE najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce).

Sdílet