Balíček PŘEDŠKOLÁK (3-5 let) - LÉTO

1 062 Kč –44 % 596 Kč
Skladem (14 ks)

⛱️Prázdninová edice našich speciálních balíčků je tady!⛱️


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V prázdninovém balíčku PŘEDŠKOLÁK najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce).


POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma předškoláka, který ještě sám nečte, ale už zvládne vnímat delší příběhy a zajímají ho písmenka? Pro Vás jsme připravili speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 3–5 let, tedy děti, které zanedlouho začnou navštěvovat základní školu. Aby se z nich staly čtenáři, kteří budou hltat jeden příběh za druhým, je velmi důležité, aby si ke knize našly vztah ještě v době, kdy samy číst neumí. Dopřejte si každý den čas na společné čtení, zkoumání jednotlivých písmenek či "studování" ilustrací. Vybrali jsme pro Vás knihy, které jsou pro tyto aktivity nejvhodnější a pomohou Vašemu dítěti zvládnout pozdější učení čtení.

Sdílet