Knižní balíčky PRÁZDNINY

Naši milí čtenáři,

připravili jsme pro Vás další knižní balíčky pro tři věkové kategorie, tentokrát prázdninové!

Každý knižní balíček obsahuje tituly, které zpestří Vám i Vašim ratolestem období prázdnin, a vybíráme z titulů starších, ale i čerstvé novinky, které právě dorazily z tiskárny. V balíčcích najdete od všeho něco – napínavé dobrodružné knihy na odpolední čtení na chatě nebo u moře, strašidelné příběhy, kterými se pak budete navzájem strašit ve stanu před spaním, ale i knihy plné humoru, z nichž budete čerpat při povídání u táborového ohně.


V balíčku pro batolata najdete leporelo plné radosti malé veverky Idy od Nikoly Hoření a svoje letní dobrodružství prožívá i veverka z Vamberka Markéty Pilátové. Z novinky Keřolelo se děti v hravých básničkách naučí poznávat keře a Bleší cirkus na cestě je provede po Madridu. Titul Zombíkovy narozky a leporelo Strašidýlka Egona Bondyho těm nejmenším dodají tu správnou dávku napětí – aby se trošku báli, ale ne zas moc!

Předškoláci se zabaví s originálními omalovánkami a hledáním cest v Petrákových Labyrintech. Pohodovou atmosféru navodí příběhy dvou dráčků z knihy Kam se draci rádi vrací a cesta k moři Krávy a dědečka od Ivana Binara. O zábavu se postarají vtipné Básně z dásně Jaromíra Plachého a Lisandro, který místo psů venčí akvarijní rybičky. Pět domů, to je pět krásných pohádek ke společnému předčítání dětí s rodiči, a ta poslední je pěkně strašidelná.

Každý školák potřebuje na léto pořádnou zásobu napínavých a dobrodružných knih! Vybrali jsme proto pravěký příběh dvou kmenů a sušených padouchů z vesmíru Daniely Fischerové – Strakaté uši a sušení padouši, dále prázdninové dobrodružství v lese s ekologickým poselstvím Lesní soud, nesmrtelné Perlorodky Jiřího Stránského o vodních skautech a překlad slavného francouzského autora Daniela Pennaca, Kamův útěk. Cenami ověnčený komiks Tibbles pobaví děti, ale i rodiče, a s Malým humoristou se stane bavičem u táboráku naprosto každý!

Přejeme krásné léto plné zážitků nejen s knihami!

Ivana Pecháčková, nakladatelka

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

8251170
18251170

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení