Prázdninový balíček ŠKOLÁK

Každý školák potřebuje na léto pořádnou zásobu napínavých a dobrodružných knih! Vybrali jsme proto pravěký příběh dvou kmenů a sušených padouchů z vesmíru Daniely Fischerové – Strakaté uši a sušení padouši, dále prázdninové dobrodružství v lese s ekologickým poselstvím Lesní soud, nesmrtelné Perlorodky Jiřího Stránského o vodních skautech a překlad slavného francouzského autora Daniela Pennaca, Kamův útěk. Cenami ověnčený komiks Tibbles pobaví děti, ale i rodiče, a s Malým humoristou se stane bavičem u táboráku naprosto každý!


V prázdninovém balíčku  ŠKOLÁK  najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce).

Dostupnost Skladem (16 ks)
1 788 Kč –35 % 1 170 Kč
Prázdninový balíček ŠKOLÁK
KNIŽNÍ BALÍČKY ŠKOLÁK 1070X800
Akce
1 788 Kč –35 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

 OBSAH BALÍČKU: 

  • 5x kniha se slevou 25 %
  • 1x kniha ZDARMA
  • 1x bloček Meander ZDARMA
  • 5 pohledů ZDARMA

Čtení je jednou z prvních dovedností, kterou děti získávají při nástupu do školy (někteří šikovní čtenáři již dříve!). Nejprve se učí rozeznávat jednotlivá písmenka, poté jednoduchá slovní spojení a nakonec i věty. Důležité pro toto období je, aby se děti nenaučily jen číst, ale především porozumět textu. Tato dovednost je potom může už v raném věku nasměrovat k tomu, že je knížky budou doopravdy bavit a budou je doprovázet celým životem. Pokud máte doma malého školáka, určitě oceníte speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 6–8 let, do kterého jsme zařadili především jednodušší příběhy, ve kterých si děti mohou (nejprve s Vaší pomocí a poté už i samy) nacvičovat právě porozumění textu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení