Jiné taje opic (poškozeno)

Kniha má drobné estetické vady (odřené rohy).
 
Vzhledem k tomu, že knihy se slevou odesíláme z našeho knihkupectví, lze je připravit buďto k osobnímu převzetí přímo v naší prodejně (Vratislavova 7, Praha 2) nebo zaslat přes Zásilkovnu. Pro tento typ zboží nelze využít možnost dopravy GLS. Děkujeme za pochopení.
 

Druhá kniha Zlatou stuhou ověnčených a na prestižní cenu Czech Grand Design nominovaných Jino tajů opic je zde a dotváří tak komplexní opičí atlas, opět včetně opičí abecedy, kterou si děti mohou rozstříhat a tvořit z ní své texty.

Autor: Petr Nikl
Grafická úprava: Zdeněk Macháček
Rok: 2018
Formát: 300 x 300 mm
Počet stran: 120
Vazba: V8
ISBN: 978-80-7558-052-8 
Věk: 8+
 
Kniha vyšla v koedici s Nadačním fondem 8smička

 

Fotografie knihy jsou ilustrační.

Dostupnost Skladem (1 ks)
698 Kč –40 % 419 Kč
Jiné taje opic (poškozeno)
MEANDER 925
698 Kč –40 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Petr Nikl se doznává k neschopnosti opustit zkoumaný opičí svět takto: „Po vytvoření knihy Jino taje opic jsem cítil nakažlivou touhu neustat v jejich typologickém studiu, neboť jsem v nich spatřoval stále velký potenciál a lítost nad těmi druhy, které se do prvních Jino tajů nedostaly. Moje fascinace z velmi rozdílných a méně známých typů mě nutila ke kompletaci druhů. Pokusil jsem se tedy představit celou škálu primátů a poloopic, jakýsi vzorník řečí tváří a těl, znovu doplněný o krátké, formou podobné básně, jaké jsou použity v knize Jino taje opic.“

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: