Pořiďte si unikátní díla evropského i tuzemského komiksu se slevou 40 % v rámci komiksového léta na našem e-shopu a v knihkupectví pod Vyšehradem.

Dobrodružství! Při tom slovu se nám vybaví daleké cesty do cizokrajných končin, Afrika, šelmy. Naopak kdo sedí doma, je pro nás pecivál. Nenechme se ovšem mýlit, i doma lze zažít neskutečná dobrodružství – jenom je třeba umět se dívat.

Ilustrace: Alice Nikitinová
Rozměry: 150 x 150 mm
Počet stran: 18 str.
Edice: Repolelo
Rok: 2021
Vazba: leporelo
ISBN: 978-80-7558-179-2
Věková kategorie: 3+

Dostupnost Skladem (>50 ks)
198 Kč –10 % 178 Kč
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Papírová krabice se může stát skrýší tajemnou jako přítmí pralesa, vysavač s hadicí ožije jako nebezpečná anakonda a z kremžské hořčice může jít větší hrůza než z tesáků rozzuřeného lva. Alice Nikitinová namalovala a zbásnila pro svého syna Romana ty nejběžnější věci, které ho ale mohly zaskočit víc, než dravá řeka hrozící ho strhnout do vodopádů.


Recenze:

„Děti se kromě básní zabaví také příjemnými ilustracemi. Ty zaujmou už na první pohled. Přední strana Doma svou malbou vysokého stolu a kuličky pod ním evokuje hry a zábavu. Zadní strana pohled doplňuje opřeným koštětem a při otevření nám dává celistvý pohled na místnost,“ píše Tereza Vaňková v recenzi pro web Dobrý zprávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Ilustrátor: Alena Nikitinová
Jazyk: čeština
Věk: 4+
Žánr: poezie pro děti, leporela

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: