Notes Abeceda Meander

Neohodnoceno
328 Kč –10 %
Notes Abeceda Meander
328 Kč –10 % 295 Kč
Momentálně nedostupné (50 ks) Momentálně nedostupné (> 50 ks) Zvolte variantu
Varianta

Meandernotes Abeceda Meander se zákulisními vzpomínkami (i několika deníkovými záznamy nakladatelky Ivy Pecháčkové) vychází k čtvrtstoletému výročí založení nakladatelství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem k tomu, že se specializujeme na knihy pro děti spíš než na notesy a diáře, oslovili jsme ke spolupráci nejpovolanější české papírnictví a grafické studio Papelote, jejichž sešity a diáře všichni tak rádi používáme. Do tohoto zápisníku (s přidanou hodnotou – sami zjistíte jakou) můžete kreslit a zapisovat svoje myšlenky a nápady a zároveň se dozvědět něco víc o tvorbě i zákulisí jednoho z nejvýraznějších českých nakladatelských domů vydávajících knihy dětem.

Abecedně řazená hesla vyprávějí příběh některých knih, jejich autorů, ilustrátorů, grafiků, přátel nakladatelství, ale i událostí a míst, která jsou s Meandrem bytostně spojená. A navíc si historii vydaných knih autenticky připomenete už pouhým listováním ručně šitým blokem z různě barevných a různě silných listů, protože jeho 208 stran bylo vytištěno na archivních papírech, na něž se tisklo všech 333 knížek Meandru.

Na konci notesu pak naleznete seznam všech doposud vydaných titulů, abyste si mohli vést čtenářský deník a postupně si odškrtat všechny přečtené tituly. Kdo z vás jich má nejvíc?

 

 

Sdílet