Adventní knižní balíčky

meander knizni balicky web ADVENT 1600x800

Naši milí čtenáři,

to pro Vás a Vaše děti již 25 let vydáváme krásné knihy předních i začínajících, českých i světových autorů a výtvarníků. A díky Vašemu zájmu a podpoře každý rok vydáváme o několik pečlivě připravených titulů víc, přidáváme nové edice (v poslední době to je REPOLELO a Chameleón) a zveme Vás na různé literární akce (v těchto dnech pilně připravujeme výstavu našich výtvarníků v DOXU) - i když letos je jich z důvodu pandemie méně.

Do adventních balíčků jsme pro Vás vybrali ještě z tiskárny voňavé novinky letošního podzimu a doplníte si také ediční řady, které již v knihovničce máte. V balíčcích najdete knihy, které potěší Vaše děti, ale třeba je využijete i jako vánoční dárky pro rodiny svých přátel a kolegů. Krásná kniha potěší každého, a jak jsme zjistili, dokonce i nečtenáře! V každém balíčku jsou 4 knihy, z nichž jedna je zdarma, a jako dárek přidáme sadu 5 pohledů s nejhezčími ilustracemi z našich knížek.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali právě naše knihy, a přejeme Vám, abyste při jejich četbě prožili neopakovatelné chvíle se svými nejdražšími - nejen během nadcházejících svátků, ale i celý příští rok.

Srdečně zdraví

Ivana Pecháčková
nakladatelka a předsedkyně Komise dětské knihy SČKN

 

Sdílet